ogrod zoologiczny

Ogród zoologiczny Świerkocin jest miejscem dla każdego. Miło spędza się w nim czas, można tam odpocząć i znaleźć dla siebie najlepsze chwile. Klienci doceniają wyjątkowość tego miejsca. Jest to ogród safari. Powstał jako pierwszy w Polsce w 1996 roku. Miejsce to jest wyjątkowe, niebanalne i dające wiele dobrych możliwości. Klienci cenią taki ogród i pragną w nim miło rozwijać swoje zainteresowania. Można odpocząć, obcować ze zwierzętami i miło spędzić wolny czas.

Ogród Zoologiczny Świerkocin - zwierzęta

Do Świerkocina może wybrać się wiele osób. Wysoka jakość tego ogrodu zoologicznego to podstawa. Klienci cenią jakość tego ogrodu i chętnie spędzają w nim wolny czas. Klientom można zapewnić miłe spędzanie wolnego czasu oraz znaleźć dla siebie różnorodne atrakcje. W zoo są dzikie i mniej dzikie zwierzęta. W latach 2017-2018 ogród zoologiczny był czasowo zamknięty. Powodem były prace remontowe. Spokojnie można zadbać o takie spędzanie wolnego czasu, na jakie ludzie mają ochotę. Strusie, zebry oraz antylopy są bardzo powszechne w tym ogrodzie zoologicznym. Niejedna osoba doceni to, co wyjątkowe oraz niebanalne. W tym zoo mogą obserwować zwierzęta bez krat, wolno przechadzające się po wielkich przestrzeniach. 

Ogród Zoologiczny Świerkocin - atrakcje

Początkowo zoo miało tylko osiem hektarów powierzchni. Było w nim około 70 zwierząt. Dzisiaj zoo ma ponad 20 hektarów, a zwierząt jest ponad 600. Klienci cenią to, co dla nich najlepsze i miło spędzą czas wśród zwierzaków.


Komentarze artykułu

Najnowsze posty