osrodek wypoczynkowy

Wielu Polaków nie docenia piękna Mazur. A jest to kraina wymarzona na odpoczynek. Liczne jeziora, rozległe lasy - przyroda w tej części Polski oszałamia swoim pięknem.

Ośrodek wypoczynkowy na Mazurach położony w pięknej okolicy

Świerkocin to niewielka miejscowość położona niedaleko Olsztynka nad jeziorem Niskim. Spokój, cisza, z dala od zgiełku wielkich miast, wokół piękne sosnowe lasy. Ośrodek wypoczynkowy w Świerkocinie oferuje noclegi w wygodnych domkach kempingowych. Turystom lubiącym zwiedzać można polecić Park Etnograficzny w pobliskim Olsztynku, dom Mrongowiusza czy średniowieczny zamek. Niedaleko stąd do Nidzicy, Ostródy czy Olsztyna. W każdym z tych miast turyści znajdą interesujące zabytki - zamki krzyżackie, stare kościoły i inne budowle.

Ośrodek wypoczynkowy na Mazurach to idealne miejsce dla ludzi poszukujących spokoju

Nad morzem i w górach prawie nie ma już miejsc, gdzie w sezonie turystycznym można zaznać spokoju. Na Mazurach wciąż jeszcze możemy takie miejsca znaleźć. Ośrodek w Świerkocinie jest tego najlepszym przykładem. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą odpocząć w ciszy, pozachwycać się pięknem natury, poobserwować ją. Można spacerować po lesie, usiąść na polance nad brzegiem jeziora, obserwować ptaki, łowić ryby. Wymarzona cisza wokół.

Oferma wynajmu domków wczasowych

W ośrodku wypoczynkowym w Świerkocinie na Mazurach można spędzić urlop w wygodnych domkach letniskowych. Każdy z nich posiada łazienkę oraz aneks kuchenny i salon. Domki pomieszczą kilka osób, są przestronne i wygodne.